מדגמים לך את הקליניקה

שבי על הכורסה בבית או בקליניקה היפה שלך. היכנסי למרקט הדיגיטלי שלנו, והתחילי לאסוף לך את המוצרים השווים והטרנדיים ביותר. המבחר גדול, המחירים נדירים, ואת יוצאת עם כ-ל מה שאת צריכה כדי לדגם את המדפים וארונות האחסון בקליניקה שלך. זה הזמן להיפרד מההתרוצצות המיותרת בין ספקים שונים ומאיסוף המלצות אצל חברות. אצלנו תמצאי את כל האביזרים המשלימים עבור כל מחלקות הביוטי במחירים המשתלמים ביותר - באתר אחד!

איך הכל התחיל

תחום הקוסמטיקה בארץ הוא חדשני ומפותח במיוחד. בין אם את מתחילה או מנוסה - בטח הצטיידת במכשור המקצועי ביותר. אך בכל מה שנוגע לרכישות של מוצרים משלימים וחומרים מתכלים עבור הקוסמטיקאיות - קיים וואקום גדול. קיימות חנויות לתחומים ספציפיים, אך ראינו שחסר מענה משלים ומקיף לכל קוסמטיקאית בכל תחום שהיא - במקום אחד ובמחירים סיטונאיים. האתר הזה נולד בדיוק בשבילך, קוסמטיקאית יקרה. את שנותנת מהלב את השירות המקצועי והיחס האישי לכל לקוחה, ראויה לשירות ברמה כזאת לפחות. אנחנו כאן כדי להפוך את משימת הקניות לחוויה מהירה, אמינה ומשתלמת במיוחד. לך נשאר רק לעשות 'אנבוקסינג' פוטוגני, ולהמשיך בעבודה המהממת שלך: להעניק יופי, אושר וטיפוח לנשים ולנערות.

רון וסימה שושן, בעלים

הערכים שלנו

אמינות ושירות

אנו מאמינים שלכל קוסמטיקאית מגיע השירות האנושי והיעיל ביותר. צוות האתר שלנו מתודרך לסייע לכל שאלה, ולתת לך את המידע והשירות הטובים ביותר בשבילך.

מהירות וזמינות

את עובדת בשיטות החדשניות ביותר, ואין סיבה שבתחום הקניות תישארי מאחור. הזמנת הציוד של קוסמטיקאיות יכול וצריך להיות חוויה מהירה, מרוכזת ובטוחה. כך שתוכלי להתמקד במה שבאמת חשוב לך - שיווק וניהול של הקליניקה לטובת הלקוחות היקרות שלך.

מהיבואן לצרכן

הוצאות העסק שלך הן רבות, ואנו כאן כדי להציע לך את המחירים המשתלמים ביותר ללא פערי תיווך מיותרים. כדי שתוכלי להוציא את המינימום על הציוד השוטף ולקבל את האיכות המקסימלית.